pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek Koncertní sezóna, Hudba z břehů řeky Prut. Skladby rumunských,…
Koncertní sezóna
Hudba z břehů řeky Prut. Skladby rumunských,…

 • 20:00
  (80 min)
  Koncertní sezóna
  Hudba z břehů řeky Prut. Skladby rumunských, moldavských a ruských autorů. Na programu G. Ciobanu, L. Gondiu, A. Alessandrescu a S. Prokofjev, hraje Národní filharmonický orchestr Sergeje Lunkeviče. řídí Mihail Agafita. Záznam z Kišiněva ze 7. června 2019. Na pořadu spolupracovala Liudmila Gorobciuc, z nabídky Evropské vysílací unie připravil a slovem provází Vojtěch Babka.
 • 21:20
  (39 min)
  Francesco Geminiani: Sonáta pro housle a basso continuo
  D dur op. 5 č. 4. Transkripce ze Sonát pro violoncello a b.c. op. 5. Hrají Anton Steck, Markus Möllenbeck a Christian Rieger (cembalo). - Jan Zach: Missa Solemnis D dur. Mše pro sóla, sbor, varhany a orchestr. Zpívají Angelika Reinhard, Birgit Schmickler, Harald Schmitt a Peter Schüler. Zpívá Mainzer Domchor. Hrají Wilhelm Krumbach a Symfonický orchestr Jihozápadního rozhlasu Baden-Baden, řídí Mathias Breitschaft.
 • 22:00
  (59 min)
  Rádio Dada
  Divadlo VOSTO5: Červená vlna. Repríza prvního dílu z řady Kabaret v éteru. Improvizovaný galavečer k poctě pořadům, které se nikdy nedostaly do vysílání. Oblíbení moderátoři, zajímaví hosté, neznámé perly z rozhlasového archivu. Dramaturgie Renata Venclová a Klára Novotná. Scénář Ondřej Bauer a Tomáš Jeřábek. Účinkují Jiří Havelka, Tomáš Jeřábek, Petr Prokop, Ondřej Cihlář a Ondřej Bauer. Natočeno v roce 2014. Repríza 24. 11. v 0.36 hodin.
 • 23:00
  (44 min)
  Reflexe: Divadlo!
  Repríza ze 13.00 hodin.
 • 23:45
  (15 min)
  Stránky na dobrou noc
  Václav Cílek: Prohlédni si tu zemi (2/7) Výběr ze stejnojmenné knihy geologa, klimatologa, spisovatele a popularizátora vědy. Připravila Vladimíra Bezdíčková. Účinkuje Martin Myšička. Režie Lukáš Hlavica. (2015)