Často kladené otázky | Poslouchejte rádia online. Kdykoliv. Kdekoliv.

Často kladené otázky


Co potřebuji k poslechu?

Pro ničím nerušený poslech doporučujeme používání aktualizovaného systému a prohlížeč nainstalovaný na nejnovější verzi. Další variantou je také poslech přes mobilní aplikaci Radia.cz, kterou máme k dispozici pro obě nejpoužívanější platformy: Android a iOS. Veškeré informace včetně odkazů ke stažení  naleznete na https://radia.cz/jak-nas-naladite

Proč mi někdy rádio najednou přestane hrát?

Stát se to může, např. v případě, že používáte nestabilní internetové připojení. Pokud tedy dojde k přerušení spojení při přehrávání, zkuste přenos spustit znovu, popřípadě pomocí klávesy F5, načtěte znovu aktuální stranu. Pokud posloucháte rádia v mobilním telefonu, doporučujeme mít nainstalovanou nejnovější verzi aplikace Radia.cz

Rád bych měl své  vlastní rádio. Jak na to?

Možnost svého vlastního rádia nabízíme ve službě internetova.radia.cz . Prosíme navštivte tuto webovou prezentaci, kde naleznete veškeré informace a kontakty. Rádi vám vše vysvětlíme a doporučíme vhodný typ služby právě pro vás.

Rád bych inzeroval/promoval své produkty v některém z nabízených rádií nebo na vašich stránkách.

Rádi Vám navrhneme tu nejlepší možnost, jak u nás inzerovat, napište nám prosím na info@radia.cz.

Co dělat, pokud mi poslech nefunguje vůbec?

Na vině může být více faktorů. Nejčastějším zdrojem problémů je však antivirus. Doporučujeme v nastavení antiviru nastavit výjimku pro https://radia.cz/ Tím by se antivirová kontrola a její možné blokování obsahu nemělo vztahovat pro náš server.

K čemu slouží registrace?

Registrace na radia.cz by měla umožňovat některé výhody, jako např. přidání rádií, které rádi posloucháte,  do Oblíbená rádia, po ruce je pak budete mít jak  na webu, tak v naší mobilní aplikaci Radia,.cz.

Chci, aby jste odehráli písničku naší kapely. Komu mám napsat?

Radia.cz jsou především rozcestník rádií. Vaše nahrávky nám tedy nezasílejte a pošlete je raději  rovnou konkrétním rádiím, která hrají podobnou hudbu té vaší.


Jak nás naladíte

Poslouchejte rádia. Kdykoliv. Kdekoliv