Kontakt | Poslouchejte rádia online. Kdykoliv. Kdekoliv.

Kontakt


Sídlo společnosti: RadiaCZ s.r.o., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, e-mail: info@radia.cz

Radia.cz mediálně zastupuje Radiohouse s.r.o a Impression Media, s.r.o.

O nás

Radia.cz je hudební portál, který umožňuje poslech více než 100 FM a internetových rádií z ČR i SR všemožných hudebních žánrů na internetu pouze přes webový prohlížeč či mobilní aplikaci.

Radia.cz mají za sebou docela dlouhou a bohatou historii. Vznikla ještě jako Internetradio.cz v roce 2000. Prvních šest internetových rádií bylo spuštěno 15.4.2000. Po mnoho let bylo jediným portálem, který přenášel klasická FM rádia na internet. Postupně se už jako ABradio rozrůstalo až do dnešního stavu, kdy jsme se rozhodli zjednodušit pojetí portálu pouze na poslech rádií přes webový prohlížeč a mobilní aplikaci, proto i nový jasný a vševysvětlující název Radia.cz.

Od počátku své existence se Radia.cz take stala účinným marketingovým nástrojem inzerentů. Jako první v České republice začalo poskytovat zvukovou reklamu v kombinaci s klasickou bannerovou (tzv.preroll audio reklama)či později jako první nabízet přesně cílenou tzv. programmatickou audio reklamu v pozici preroll i midroll.

Portál Radia.cz také umožňuje vytvořit si své vlastní internetové radio přesně na míru (ať už firemní či fanouškovské) prostředníctvím služby Internetova.radia.cz


Jak nás naladíte

Poslouchejte rádia. Kdykoliv. Kdekoliv