pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek THE KNIFE, Marble House
THE KNIFE
Marble House

 • 05:00
  (180 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.
 • 08:00
  (180 min)
  Ráno s Terezou a Martinem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Tereza Havlínková a Martin Kudrlička.
 • 11:00
  (240 min)
  On Air s Jardou Petříkem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík.
 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Karlem Vladykou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Karel Vladyka.
 • 17:00
  (35 min)
  Houpačky
  Hostem Houpaček bude Petr Daniš, ředitel vzdělávacího centra Tereza, autor knih a zastánce toho, že by děti měly být co nejvíc venku. Proč si mají děti venku hrát a jaké předměty se venku mají vyučovat? Kde brát inspiraci pro venkovní aktivity, když se momentálně nikam jinam nesmí? A co je to volná hra? Připravila Michaela Sladká.
 • 18:00
  (60 min)
  Liberatura
  Televizní minisérie Božena přibližuje život slavné spisovatelky, dokáže ale nalákat i ke čtení Babičky? A čím je dnes Němcová vůbec aktuální? Probereme s herečkou Annou Kameníkovou, která v prvních dílech ztvárnila roli mladé Boženy. Moderují Karolína Demelová a Jonáš Zbořil.
 • 19:00
  (60 min)
  Buchty
  Buchty na téma psychoterapie. Ivana Veselková a Zuzana Fuksová tentokrát ve svém podcastu o všem a o ničem přivítaly terapeutku Vendulu a řešily mimo jiné to, jak si vybrat psychoterapeuta/tku tak, aby vám nelezl na nervy a jak na to, aby vysedávání u něj k něčemu bylo. Díl plný osobních zkušeností a "geniálních" nápadů jako třeba brazilská depilace kombinovaná s psychoterapií.
 • 20:00
  (60 min)
  Velký čísla
  Vycházející popová hvězda Olivia Rodrigo, kterou můžete znát ze seriálové meta adaptace High School Musical, si nyní užívá pozornosti Taylor Swift a dominuje v hitparádě UK Singles Chart. Co dalšího přinesl třetí lednový týden odstartovaný nejdepresivnějším dnem v roce - takzvaným Modrým pondělím? Žebříčkově i tematicky rozkročený hudební pořad Velký čísla laďte ve středu ve 20:00. Moderují Annabelle a Filip Černý.
 • 21:00
  (60 min)
  Flám
  Ve Flámu přivítáme vycházející hvězdu domácí popové scény a vítězku letošního Czechingu jménem Tea Sofia. Uši nastražíme na její aktuální desku Stani i hudební dospívání a její popovou minulost nám pomůže odhalit klasický zvídavý dotazník. V 9 víříme vody popu jako na Balkáně! Moderují DJ Kewu a Jan Bárta. (repríza)
 • 22:00
  (120 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.