pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek WATERS, What’s Real
WATERS
What’s Real

 • 11:00
  (240 min)
  On Air s Jardou Petříkem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík.
 • 13:00
  (35 min)
  Tribuna
  Na hřišti je to nádherná a na český tým snad ještě nikdy nevídaná jízda. V nefotbalových záležitostech je ale slávistické tažení Evropskou ligou zakaleno politickými a společenskými aférami. Už týden po odvetě osmifinále v Ibroxu proti skotským Rangers se vytrvale řeší v českém a britském sportovním zpravodajství incident, ve kterém záložník Glen Kamara obvinil slávistického stopera Ondřeje Kúdelu z rasismu. Na to, jak se v celém komplikovaném případu vyznat, se dnes podívají v lidovém Tribunálu Vojtěch Jírovec, Vojtěch Ondráček a Martin Vait z iSport.cz. (repríza)
 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Vítkem Svobodou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Vítek Svoboda.
 • 17:00
  (35 min)
  Ve vlastní šťávě
  Co je to severská kuchyně? Jak ji propojit s českou kuchyní, co má společného kanelbullar a náš skořicový šnek? O tom budeme mluvit s Petrem Flekem a Martinem Makovičkou z pražské restarace Vallmo. Moderuje Juliana Fischerová, blogující jako Maškrtnica.cz.
 • 18:00
  (60 min)
  Quest
  Na pražské FAMU byl otevřen nový studijní obor, v jehož rámci se mohou studenti naučit vytvářet hry. Jak to konkrétně funguje a v čem přesně se studenti budou vzdělávat nám přijdou povědět přednášející herní profíci Michal Berlinger a Tereza Krobová. Moderují Jaromír Möwald, Šárka Tmějová a Lukáš Grygar. (repríza)
 • 19:00
  (60 min)
  Casablanca
  Michal Seidl z Urbex Teamu Kralupy vypráví v rozhovoru s Pavlem Sladkým o cestování za vybydlenými stavbami a místy, odkud lidé odešli. V Česku i v zahraničí, v zimě i v létě, za koronaomezení i mimo ně. Moderuje Pavel Sladký. (repríza)
 • 20:00
  (240 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.