pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek MYKKI BLANCO, Free Ride
MYKKI BLANCO
Free Ride

 • 00:00
  (300 min)
  Night Air
  S půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. Čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem Radia Wave.
 • 05:00
  (180 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.
 • 08:00
  (180 min)
  Ráno s Hanou a Vítkem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Hana Řičicová a Vítek Svoboda.
 • 11:00
  (240 min)
  On Air s Martinou Foldynovou
  Už ve čtvrtek 5. srpna míří do českých kin nový film Okupace. Černá komedie režiséra Michala Nohejla se odehrává během jedné noci v anonymním baru. Po tomto večeru už nic nebude jako dřív. Dnes od 12:00 si budeme ve studiu povídat s jeho producentkou Julií Žáčkovou a herečkou Antonií Formanovou. Moderuje Martina Foldynová.
 • 13:00
  (35 min)
  Balanc
  V minulé epizodě Balancu jste mohli slyšet psychologa a psychoterapeuta Jana Bendu mluvit o pocitu vlastní hodnoty. Dnešní díl navazuje se stejným hostem na související téma, řeč bude o soucitu se sebou, lítosti a sebelítosti, vině a studu. Moderuje Petr Bouška.
 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Bořkem Jourou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Bořek Joura.
 • 17:00
  (30 min)
  Podhoubí
  Základní teze hydrobiologa Jindřicha Durase je, že voda propojuje. Jak se k vodě chováme tady a teď, projeví se někde jinde a v budoucnosti. Při pátrání po příčinách nekoupatelných jezer plných sinic, nás to dovedlo až k jedné z odlehčovacích struh v Plzni, odkud tečou při deštích splašky přímo do potoka. Podhoubí o sinicích a znečištěné vodě. Moderuje Ondřej Šebestík.
 • 18:00
  (60 min)
  Šatníky
  Filip je jedním z tvůrců značky NAUT. Tish pracuje v reklamě, ale v poslední době začala také tvořit oblečení. "Děláme si navzájem radost. Tish testuje své návrhy na mně a já zase dámské věci pro NAUT na ní," říká Filip a ukazuje kalhoty, které mu navrhla a nechala ušít na míru. Pár, který spojuje láska ke kvalitním přírodním materiálům, nadčasovému designu a tradičním asijským výšivkám, se dal dohromady na pražském fashion weeku. Poslechněte si, co je v oblékání ovlivňuje. Moderuje Veronika Ruppert. (repríza)
 • 19:00
  (120 min)
  Volej
  Hana Řičicová a Matěj Samec se shodli na tom, že mezi banány a zdravou výživu rovnítko patří. Uvědomili si zároveň, že banány disponují nejen skvělými hodnotami nutričními, ale rovněž slušným potenciálem pro metafory. Co vám banán připomíná? A jakou píseň o banánu máte nejraději? Volejte na číslo 221 552 333 už dneska v sedum!
 • 21:00
  (60 min)
  Modeláři
  Alexis Marshall, frontman Daughters, nahrál sólovou desku, která si autoritativně říká o pozornost. Modeláři Banán a Viktor Palák ale nabídnou i zklidnění díky japonské hudebnici Haco, kterou zná díky spolupráci s Gurun Gurun i zdejší publikum. A chybět nebudou ani "surprise tracky", které na sebe Banán s Viktorem nachystali. Modeláři budou tentokrát hlavně aktuální, ale taky se ohlédnou za staršími nahrávkami.
 • 22:00
  (120 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.