pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek FIONA APPLE, I Want You To Love Me
FIONA APPLE
I Want You To Love Me

 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Eliškou Soukupovou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Eliška Soukupová.
 • 18:00
  (60 min)
  Šatníky
  Tereza Rosalie Kladošová boří stereotypní představy o designérech v černých rolácích. Pojďte s námi nakouknout do jejích skříní plných veselých barev a tropických vzorů. Jestli na vás jde podzimní splín, tenhle díl podcastu Šatníky vám rozsvítí den. Moderuje Veronika Ruppert.
 • 19:00
  (120 min)
  Volej
  Písně, které v nás probouzejí silné vzpomínky. O emocionální rovně písně vědí Hana Řičicová a Matěj Samec své, toto téma ostatně často otvírají. Která píseň či hudební počin vám evokuje nějakou silnou událost nebo životní etapu období? Zavolejte na 221552333 a svěřte se nám.
 • 21:00
  (60 min)
  Modeláři
  Limp Wrist, Judas Priest, metal ? hardcore a lidé s jinou než heterosexuální orientací. Modeláři tentokrát v rychlé historické exkurzi do tematiky, která je zejména v metalu pořád hodně upozaďovaná. Kteří muzikanti a muzikantky se nebáli mluvit třeba o své homosexualitě? A jak je to na české scéně? Je metalový festival bezpečným prostředím pro demonstraci vaší sexuality? Moderují Banán a Viktor Palák.
 • 22:00
  (120 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.