pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek Ráno s Terezou a Bořkem, Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a…
Ráno s Terezou a Bořkem
Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a…

 • 08:00
  (180 min)
  Ráno s Terezou a Bořkem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Tereza Havlínková a Bořek Joura.
 • 11:00
  (240 min)
  On Air s Hanou Řičicovou
  Dějiny české detektivky, kniha, která vůbec poprvé shrnuje vývoj kriminálního žánru na našem území. Liší se český detektiv od anglosaského? Jaké jednání je pro něj typické? A objevují se u nás mezi vyšetřovateli i ženy? Jaká je historie nejoblíbenějšího oddechového čtiva přiblíží autoři knihy Pavel Mandys a Michal Jareš. Moderuje Hana Řičicová.
 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Lukášem Grygarem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Lukáš Grygar.
 • 17:00
  (35 min)
  Houpačky
  Dobrá sexuální výchova je důležitá pro to, jak děti nahlížejí na sex a partnerství, i na sebe a svoje tělo. Jenže jak máme správně předat něco, co za našich dětských let bylo tabu nebo na co vzpomínáme jako na komicko-traumatizační scénku ze základní školy, kde hrály hlavní roli vložky a kondom navlečený na banán? O dobré sexuální výchově budeme mluvit s Johannou Nejedlovou, ředitelkou organizace Konsent. Moderuje Michaela Sladká.
 • 18:00
  (60 min)
  Liberatura
  Poslední filmová adaptace románu Malé ženy od Louisy May Alcottové se opravdu povedla, a možná přiměje i vás k tomu, abyste otevřeli tuhle klasiku americké literatury z roku 1868. Jak moc je příběh čtyř dospívajících dívek dodnes aktuální, čím táhne další a další generace čtenářů a proč si nezaslouží nálepku "holčičí čtení", si popovídáme s literární publicistkou Klárou Vlasákovou. Moderují Karolína Demelová a Jonáš Zbořil. (repríza)
 • 19:00
  (60 min)
  Buchty
  Buchty s otcem na tzv. mateřské nebo spíš tedy s Matějem, který je na rodičovské rozhodně ne dovolené. Ivana Veselková a Zuzana Fuksová si pozvali Matěje, který je momentálně už několik měsíců doma s dítětem. Dohodl se totiž se svou partnerkou, že si péči rozdělí. Jak se na něj dívají matky na pískovišti a co mu na jeho rozhodnutí říkají jeho kamarádi? Uslyšíte v Buchtách. Moderují Zuzana Fuksová a Ivana Veselková.
 • 20:00
  (60 min)
  Turban
  Turban uvádí Glacci guestmix. Ostrovní producent Glacci patří k nejvytrvalejším tvůrcům kráčejícím v Rustieho odkazu maximalistické elektroniky a jeho barevné neoraveové bangery patří v Turbanu k pravidelné klubové krmi. Jeho exkluzivní guestmix pro Turban plný nevydaného materiálu řádně prověří vaše zvukovody! Moderuje Jan Bárta.
 • 21:00
  (60 min)
  Echo Adély Sobotkové
  Poslední rozlučkový díl Echa a zároveň finského února obsadí djka a radiohostka Krash Bandicute z Helsinek se svým guestmixem. Zároveň se těšte napozvánku na sobotní pekelnou KSK party v Ankali s UK producentem Endgame. Moderuje Adéla Sobotková.
 • 22:00
  (120 min)
  Scéna s Jakubem Johánkem
  Smuteční veselice. Dub na Radiu Wave končí za přítomnosti přátel V průběhu čtrnácti let jsem se ve studiu potkal s několika zajímavými osobnostmi a řada z nich se stala i mými přáteli. Závěrečnou stodvacetiminutovku strávím v jejich společnosti. Moderuje Jakub Johánek.