pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek SONIC YOUTH, Kool Thing
SONIC YOUTH
Kool Thing

 • 00:00
  (300 min)
  Night Air
  S půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. Čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem Radia Wave.
 • 05:00
  (180 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.
 • 08:00
  (180 min)
  Ráno s Anitou a Lenkou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Lenka Karaka a Anita Krausová.
 • 11:00
  (240 min)
  On Air s Martinou Foldynovou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Martina Foldynová.
 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Jardou Petříkem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík.
 • 18:00
  (60 min)
  Bourání
  Telegraph je nová oblíbená galerie v Olomouci. Investor má však problematickou pověst. Je to artwashing? Co si o tom myslí architekti téhle stavby, Eva a Lukáš Blažkovi ze studia Ječmen? Ptali jsme se přímo na místě. A mluvili jsme taky o stavění v horách a v Olomouci. I o tom, že pro architekty je dobré mít děti. Moderuje Karolína Vránková.
 • 19:00
  (60 min)
  Kompot
  Popscénní koutek Radia Wave, který vás nakrmí zhuštěným mixem nejšťavnatějších událostí a zavaří těm, o kterých se mluví. Kompot je pořad o populární hudbě i kultuře, které sledujeme s láskou i kriticky. Moderují Šimon Holý a Hana Trojánková Biriczová.
 • 20:00
  (60 min)
  Startér
  Cože? Novinky držící se v top 3? Pro své favority*ky můžete hlasovat až do nedělních 22h a ještě zamíchat kartami, Filip mezitím každopádně dál poplakává u písničky Sachen od Beaty a Tereza se mentálně vrací do svých sweet sixteen díky Dim Haze. 18. kolo Startéru laďte v pondělí ve 20:00. Moderují Filip Černý a Tereza Odehnalová.
 • 21:00
  (60 min)
  Stage
  Na Stagi zazní dva živáky, které spolu vůbec nesouvisí, oba ale rozhodně stojí za poslech. První půlku hodiny vyplní už od nultých let aktivní Briti Editors s vystoupením, které loni odehráli v bristolských Factory Studios. Druhou třicetiminutovku zpříjemní nezaměnitelný hlas experimentátora Serpentwithfeet, a tedy i synthwaveové textury a současné R&B, které představil živě na festivalu Sónar v Barceloně. Laďte v pondělí ve 21:00.
 • 22:00
  (120 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.