pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek TRIM, Before I Lied
TRIM
Before I Lied

 • 05:00
  (180 min)
  Music Check
  Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave.
 • 08:00
  (180 min)
  Ráno s Terezou Vítkem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Tereza Havlínková a Vítek Svoboda.
 • 11:00
  (240 min)
  On Air s Martinou Foldynovou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Martina Foldynová.
 • 13:00
  (35 min)
  Spot
  Popis:Jaký je vztah obrazu a gentrifikace? Jaké jsou vizuální strategie developerů? Na co se vlastně díváme, když hledíme na dokonalé vizualizace architektonických projektů? Tím vším se zabývá vizuální kritička a designérka Lenka Hámošová, která bude hostkou dalšího Spotu. Moderuje Alžběta Medková.
 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Bárou Šichanovou
  Jsme svědky masivního vymírání živočišných druhů, jejichž rozmanitost klesá v nevídané míře. Celosvětová míra vymírání druhů je stokrát vyšší, než činí průměr za posledních deset milionů let. I o tom se píše ve zprávě Mezivládní platformy pro biodiverzitu a ekosystémové služby fungující pod záštitou OSN. Jedním z jejích autorů je i český biolog Pavel Kindlmann, vedoucí výzkumu biodiverzity Ústavu výzkumu globální změny AV ČR. Právě profesor Kindlmann bude našim hostem po 15. hodině. Moderuje Bára Šichanová.
 • 17:00
  (35 min)
  Diagnóza F
  Když se člověk, který bere drogy, nechce léčit, má smysl mu pomáhat? Mění se nějak struktura skupiny uživatelů drog v posledních letech? A jak se hledá motivace k abstinenci u stárnoucích "toxíků”? O lidech, kteří berou drogy déle, než je řada posluchačů (a moderátorů 😉) Radia Wave na světě, bude v Diagnóze F mluvit šéf pražského Kontaktního centra Sananim David Pešek. Moderuje Adéla Paulík Lichková.
 • 18:00
  (60 min)
  Čelisti
  Čelistní palice vyprazdňují kloaky! Témata: znamenitý folk horror Ari Astera Slunovrat + komediální novinka dua Delépine/Kervern Je mi fajn s.r.o. + akční thriller Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw ft. soutěž o nejlepšího imitátora Zdenka Srstky. Účinkuje: tlapková patrola ve složení Aleš Stuchlý, Antonín Tesař a Tomáš Stejskal. Skandinávský folkový soundtrack incl. (repríza)
 • 19:00
  (60 min)
  Rozhovor Veroniky Ruppert
  O životě před objektivem i za ním a o tom, co všechno se dá fotkou předat, budeme mluvit s ikonou české fotografie, Libuší Jarcovjákovou. Jak byly přijímané její první osobní série, jaké hranice a tabu na začátku své kariéry překračovala o co podle ní jde ve fotografii dnes? Poslechněte si v rozhovoru Veroniky Ruppert s Libuší Jarcovjákovou. Moderuje Veronika Ruppert. (repríza)
 • 20:00
  (60 min)
  Špína
  Nová vlna britského hardcoru - tímto heslem se zašťiťuje londýnský label Quality Control HQ, který už 8 let chrlí jednu přísnou nahrávku za druhou a dokázal si vybudovat slušné renomé. Ve Špíně se budeme dohadovat o o tom, který frontman z této party hází nejšílenější grimasy a jaký na ní měli vliv Cro-Mags a Agnostic Front. Moderují Jan Šamánek a Judita Císařová.
 • 21:00
  (60 min)
  Echo Václava Havelky
  Americký písničkář Mark Lanegan oznámil nové album, které představí svým fanouškům také 20. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Současně také zveřejnil první singl a video z alba Stitch It Up. Další díl pořadu bude pozvánkou na tuto akci a vedle Marka Lanegana se můžete těšit na Hakwind a Neila Younga. Moderuje Václav Havelka.
 • 22:00
  (120 min)
  Scéna s Opakem Dissu
  RELEASY w/ ASAP Ferg & Young Thug. Velké dělostřelecké desky jsou venku. Jaké raperky si přizval Ferg & kolik SLATT mcs, se objevilo na Thugovým projektu, kde jsme se dočkali poctivé rapové nálože? To vše a novinky ze světa k tomu. Moderují Dominik / Jardič, Stanislav / Casablanka, Jakub / Don Chain.