pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek FOR YOU KATRINA, Wonderland
FOR YOU KATRINA
Wonderland

 • 08:00
  (240 min)
  On Air s Bořkem Jourou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Bořek Joura.
 • 12:00
  (60 min)
  Komplex
  Temná folková deska herečky a debutující zpěvačky Keeley Forsyth pojmenovaná Debris si za pár dní po vydání vysloužila přirovnání ke tvorbě Aldous Harding nebo Scotta Walkera a taky status jedné z prvních velkých desek roku 2020. Co si o téhle desce myslíme v Komplexu? To budeme probírat s hudební publicistkou a hudebnicí z kapely Margo Anetou Martínkovou. Moderuje Jiří Špičák. Moderují Jiří Špičák a Miloš Hroch. (repríza)
 • 13:00
  (60 min)
  Startér
  Pošlete hitovku ze šuplíku, získejte tuny fanoušků, natočte nejlepší singl. Nebo se posmívejte producentům a kapelám, které to schytají od zlých hudebních policajtů Kaifosze a Zbořila. Hitparáda Startér, nebe, peklo i očistec pro všechny neobjevené hudebníky! Moderuje Jakub Kaifosz a Jonáš Zbořil. (repríza)
 • 14:00
  (240 min)
  On Air s Martinou Foldynovou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Martina Foldynová.
 • 18:00
  (60 min)
  Rozhovor Martina Minhy
  K hodinovému povídání v roušce pozvu českou plavkyni Báru Seemanovou. Jak se v době uzavřených sportovišť připravuje na blížící se termín olympijských her v Tokiu? Věří vůbec, že se přes to všechno uskuteční? Je pro ní plavání stále vášeň? Jak plaveckou kariéru stále náctiletá reprezentantka ČR zvládá společně se studiem? A mají čeští plavci za normálních okolností stejné podmínky k přípravě jako světová plavecká špička? Moderuje Martin Minha. (repríza)
 • 19:00
  (60 min)
  Buchty
  Buchty na dálku o vysoké škole a vysoké škole života. Kvůli výjimečné situaci Zuzana Fuksová nepřijela do Prahy a Buchty tak vznikly mezi Brnem a Prahou. Zuzka byla v kontribuční budce v Brně a Ivana o samotě ve studiu v Praze. Téma bylo naříkání nad tím, co jim (ne)dalo studium na vysoké škole a závěr, že nejlepší je stejně titul z vysoké školy života a hotovo. Moderují Zuzana Fuksová a Ivana Veselková. (repríza)
 • 20:00
  (60 min)
  Radio Ivo na Radiu Wave
  Premiéra nové rozhlasové hry Rádio Ivo, tentokrát s hostem, umělcem a kurátorem Michalem Pěchoučkem. Díl s názvem Cesta kolem zahrady se točí kolem témat ekologie a aktivismu a odpovídá na znepokojivou otázku: "Je možné vyhnat eko-čerta eko-ďáblem?" Hrají Petr Marek, Marian Moštík, Johana Ožvold a Michal Pěchouček.
 • 21:00
  (60 min)
  Music Check
  Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave.
 • 22:00
  (60 min)
  Šeptem
  Další díl Šeptem, podcastu o lásce, intimitě a vztazích, prozkoumá představy a realitu prvního sexu. Uslyšíte příběhy generace nejmladších mileniálů Báry a Mariana, kteří se vrátí jen o několik let v čase a podělí se o svoje očekávání, pocity i strachy. Jaké mýty ve vztahu k prvnímu sexu panují u dnešních středoškoláků? A jak silně téma sexu v jejich životě rezonuje? Moderuje Bára Šichanová. (repríza)
 • 23:00
  (60 min)
  Stage
  Hypnotická kapela Tomáš Palucha loni vydala skvěle přijaté album Čaro. V pořadu Stage se ale vrátíme ještě do doby před vydáním alba, konkrétně do února 2017, kdy skupina inspirovaná krautrockem i psychedelií zahrála v plzeňském prostoru Papírna. Na Stagi vám nabízíme celý záznam koncertu ze série Radio Wave Live Session. (repríza)