Rádio Povídka
Logo Rádio Povídka

Rádio Povídka

Dobrodružné, historické, detektivní či komediální příběhy

Poslední odehrané skladby  

  • Jan Pelc, A bude hůř (2.část)
    01:26
    01:26
    Jan Pelc
    A bude hůř (2.část)

O rádiu  

Chvíle s kvalitní knihou patří mezi krásné prožitky, díky kterým se můžeme ocitnout v poutavém příběhu. Dnešní uspěchaná doba bohužel všem nenabízí možnost si knihu přečíst, důvodem je často nedostatek času nebo pracovní vytížení. Obzvláště u lidí pracujících u počítače je těžké donutit unavené oči, aby po práci četly knihu.

Rádio Povídka je ovšem skvělým řešením pro každého, ty nejlepší příběhy, povídky a knihy jsou v mluvené podobě prezentovány tak, aby si je mohl užít každý. Nemusíte otevírat knihu, stačí se zaposlouchat do vaší oblíbené knihy a můžete si užívat příběh i bez čtení. Samotné Rádio Povídka vám tak může sloužit jako audiokniha, kterou si můžete pustit například cestou z práce, při cestování vozem, ale třeba i ve volných chvílích. Lze se tak věnovat libovolným aktivitám a přitom naslouchat těm nejlepším literárním dílům. Rádio Povídka se soustředí na různé žánry a spisovatele, na své si ze přijde i náročný uživatel. Nechybí zde příběhy od autorů jako jsou Jules VerneAgatha ChristieOta PavelKarel ČapekArthur Conan DoyleAlexander Dumas a jiní.

Rádio Povídka je nejen skvělým odreagováním, ale vzděláním, kterého mohou nabýt především mladí studenti. Je určeno pro všechny věkové kategorie a může se chlubit svojí dostupností, lze ho totiž poslouchat nejen z počítače, ale třeba i z telefonu. Povídky vám vždy skvěle spraví náladu, poslech audioknihy je senzační zážitek, při kterém lze relaxovat a zároveň vnímat děj. Užijte si tu nejlepší tvorbu v pravidelných relacích na rádiu, které vysílá neustále a je zcela zdarma. Namísto fronty v knihovně si dopřejte knihu okamžitě, pokud je pro vás čtení nudné, tak se vám nyní představí ty nejlepší knihy ze zcela jiného úhlu. Objevíte příběhy, které neznáte, Rádio Povídka je tu pro všechny inteligentní lidi, kteří se rádi ponoří do tajů kvalitní literatury.