O rádiu | Fajn Radio
Logo Fajn Radio

Fajn Radio

PROSTĚ HITY

O rádiu

Fajn Radio je vyhledávaným hudebním fenoménem, protože nalézt kvalitní rádio pro mladé, které hraje ty nejlepší a nejnovější hity, není jednoduchou záležitostí. Zejména mladí chápou novou živou hudbu jako podstatnou část života, a proto vyhledávají jen ty nejlepší zdroje, jelikož se nejeden playlist písniček v mobilu brzy oposlouchá, sáhnou k osvědčené kvalitě v podobě celorepublikového či lokálního rádia. Zejména Pražané nemají s hledáním kvalitního rádia vůbec problém. Na výběr mají nesčetně stanic, které jim nabízejí písničku nejrůznějších žánrů od metalu až po hip-hop.

Fajn Radio online: Hrajeme to nejnovější

Jednou z těchto stanic je i Fajn Radio, které se díky své popularitě rozšířilo i za hranice středočeského kraje a vytvořilo celou rodinu rádii, které si mohou posluchači naladit v nejrůznějších krajích naší republiky. Samotné Fajn rádio je určeno tedy pro střední Čechy, Prahu a další kouty naší země. Je ho možné naladit na frekvenci 97.2, 94.1 pro Prahu a na 106.6 pro Střední Čechy. Posluchačům v severních Čechách je určené rádio Fajn Rádio, které je možné naladit na frekvenci 89.3 pro Děčín a 95.2 pro Ústí nad Labem. Pro Chomutov je připravené Fajn Radio na frekvenci 98.1. Obyvatelé Pardubic si toto rádio mohou naladit pod názvem Fajn Radio, které vysílá na frekvenci 91.6. A pro Moravsko-slezský kraj vysílá Fajn Radio na frekvencích 102.9 a 96.0 FM.

Fajn Radio je samozřejmě možné nalézt také na internetu jako Fajn Radio online, kde vysílá online a kde přináší hned několik stanic, které se velmi ostře vyhraňují ve stylu muziky, kterou vysílají. Takovými jsou Fajn Fresh, , které přináší nejnovější songy z oblasti popmusic. Fajn Radio Helax přináší ty nejnovější taneční hity, které se hrají po klubech celého světa. Tato rádia je možné poslouchat online, a tak si tedy každý, kdo má přístup k internetovému připojení, může do svých uší pustit přesně ten svůj šálek kávy, který mu vyhovuje.

Obliba tohoto rádia každým dnem stoupá a jeho posluchačská základna činí 500 000 lidí každý týden. To vypovídá o veliké oblibě tohoto rádia a o kvalitě, kterou vypouští do éteru. Avšak muzika není to jediné, co Fajn Radio nabízí. Každý den informuje své posluchače o hudebních novinkách a událostech, přináší čerstvé zpravodajství z domova i ze světa a informuje všechny milovníky venkovních akcí o právě probíhajících událostech na nejrůznějších místech regionu, ve kterém zrovna vysílá. Pokud tedy hledáte rádio pro mladé plné energie a dobré pohody, můžete se spolehnout, že naladěním Fajn Radia rozhodně nic nezkazíte.