pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Logo Rádio Rohozec
Rádio Rohozec
play
Rádio Rohozec
Rádio Rohozec - pro dobrou chuť i náladu
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost
UživatelHledatSeznam rádií
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost
Přidat k oblíbenýmPřidat k oblíbeným

Rádio Rohozec -PŘEHRÁT

Rádio Rohozec - pro dobrou chuť i náladu

Obrázek AMY WINEHOUSE, Tears Dry On Their Own
AMY WINEHOUSE
Tears Dry On Their Own

Rádio Rohozec, domov jedinečných zvuků a chutí, kde se vášeň pro pivo spojuje s láskou k hudbě. Spojení malého pivovaru Rohozec a internetového rádia otevírá cestu do světa, kde se výroba piva stává nejen uměním, ale také zdrojem inspirace.

Rádio Rohozec není jen o hudbě. Je to most mezi vámi a naším pivovarem, místo, kde se kvasící umění setkává s melodickými tóny. Poslechněte si příběhy za jednotlivými pivy, zjistěte více o našem tradičním pivovarském procesu, a to vše při poslechu vámi oblíbených písní.

Na Rádiu Rohozec si můžete vychutnat širokou škálu hudebních žánrů - od rocku, popu, jazzu až po alternativní hudbu - stejně jako v našem pivovaru, kde nabízíme pestrou paletu piv od světlých až po tmavé, ať už máte rádi ležáky, polotmavé nebo speciály.

Rádio Rohozec je platforma, která zve všechny milovníky piva a hudby, aby se připojili k naší komunitě a sdíleli svou vášeň. Poslechněte si rozhovory s našimi pivovarníky, zážitky hostů, a dokonce i soutěže a živá vysílání.

Vstupte do světa Rádia Rohozec, kde je každý den novým dobrodružstvím plným zvuků a chutí. Toto je místo, kde se tradiční řemeslo setkává s moderní kulturou a hudbou, kde se pivo stává symfonií pro vaše chuťové buňky. Vítejte v našem světě, světě Rádia Rohozec.