pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost

Obrázek WHOMADEWHO, Below The Cherry Moon
WHOMADEWHO
Below The Cherry Moon

 • 00:00
  (300 min)
  Night Air
  S půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. Čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem Radia Wave.
 • 05:00
  (180 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.
 • 08:00
  (180 min)
  Ráno s Bořkem a Lenkou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Bořek Joura a Lenka Karaka.
 • 11:00
  (240 min)
  On Air s Jardou Petříkem
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík.
 • 15:00
  (180 min)
  On Air s Eliškou Soukupovou
  Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Eliška Soukupová.
 • 18:00
  (60 min)
  Záložka
  V Záložce vystoupí Jakub Stanjura, který ve svém debutovém románu Srpny otevírá závažné téma gaslightingu, psychické formy manipulace, kdy se násilník snaží oběť přimět k tomu, aby zpochybňovala to, co prožívá. Moderuje Jakub Pavlovský.
 • 19:00
  (60 min)
  Buchty
  Buchty o objímání stromů, lakýrnictví, zpěvu, játrech a životních lekcičkách. Hostem byla Lucie, která toho už v životě hrozně moc zažila a přišla o tom Ivaně a Zuzaně vyprávět do podcastu o všem a o ničem. Moderují Zuzana Fuksová a Ivana Veselková.
 • 20:00
  (60 min)
  Velký čísla
  Má The Weeknd co říct? Proč Skrillexovi hořelo na stagi? Vznikl v dílně argentinského DJe a producenta, který si říká Bizarrap nový hit? A jak zní společné tracky Central Cee a Davea? Hitovou pitevnu Radia Wave Velký čísla laďte ve středu ve 20:00.
 • 21:00
  (60 min)
  Flám
  Jam City, vlastním jménem Jack Latham, je britský umělec a performer, který je aktivní na klubové scéně už přes půl druhé dekády a který prakticky definoval žánr "Club Music" se svým debutovým albem Classical Curves již v roce 2012 a dokonce se s albem objevil i v pražském Neone v roce 2015. Jack se po 3 leté pauze se vrací s novým tanečně velice příjemným projektem "Jam City Presents EFM" a Flám by mu chtěl při té příležitosti věnovat jeden ze svých FLÁM FOCUS vydání, ve kterém properou umělcovu releasovou minulost. Tak laďte Flám už tuto středu, od 21:00.
 • 22:00
  (120 min)
  Pleják
  Hity místo algoritmů na Radiu Wave. Ničím nerušený hudební mixtape toho nejspolehlivějšího DJe široko daleko. Nejčerstvější novinky i nestárnoucí bangery z našeho neustále se rozrůstajícího Jukeboxu.