pozadí
NabidkaLogo radia.czHledat
Logo Rádio Radnice
Rádio Radnice
play
Rádio Radnice
Zprávy z vaší ulice!
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost
UživatelHledatSeznam rádií
Menší hlasitostVětší hlasitostHlasitost
Přidat k oblíbenýmPřidat k oblíbeným

Rádio Radnice -PŘEHRÁT

Zprávy z vaší ulice!

Obrázek Petr Muk & Ocean & Shalom, Stopy
Petr Muk & Ocean & Shalom
Stopy

Rádio Radnice je internetové rádio městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky. Jeho prostřednictvím se občané Mariánských Hor a Hulvák dozvídají o aktuálním dění v obvodu. Jedná se o informace z radnice a jednotlivých odborů úřadu, o pozvánky na nejrůznější akce, reportáže, komentáře a ankety s občany k tématům, které se jich bezprostředně týkají.

Rádio Radnice hraje podobnou hudbu jako jiná komerční rádia. Základ našeho vysílání tvoří písničky českých a slovenských interpretů, ale nechybí ani zahraniční zpěváci a hudební skupiny. Hrajeme všechno, co se lidem líbí, bez ohledu na věkovou kategorii a generaci. Našim cílem je, aby každý kdo má přístup k internetu, mohl poslouchat své oblíbené hity. Mladí si u nich možná zatancují, starší zavzpomínají.

Vysíláme 24 hodin denně a moderované vstupy jsou zařazovány v intervalu co pět písní do každé hodiny. Na vysílání Rádia Radnice se prostřednictvím pravidelného pořadu Čertovská kvítka podílejí také děti. Několikrát denně nabízíme posluchačům krátké rozhovory s nejmenšími obyvateli Mariánských Hor a Hulvák, které pravidelně natáčíme ve školských zařízeních našeho městského obvodu. Děti se vyjadřují k nejrůznějším tématům a svými reakcemi dokáží často překvapit nejen své rodiče.

Odkazy, kontakty:

web: www.radioradnice.cz
email do studia: ostrava@radio­radnice.cz
email písniček na přání: pisnickynapra­ni@radioradni­ce.cz